Flickor / Gruppspel

GRUPP 1

Grupp 1 Flickor 09
24 april
- 9 : 00
Växjö BK
2 0
Sandsbro AIK
Grupp 1 Flickor 09
24 april
- 9 : 00
Räppe GoIF
4 0
IFK Grimslöv
Grupp 1 Flickor 09
24 april
- 10 : 00
Sandsbro AIK
2 0
IFK Grimslöv
Grupp 1 Flickor 09
24 april
- 10 : 00
Räppe GoIF
1 2
Växjö BK
Grupp 1 Flickor 09
24 april
- 11 : 00
Räppe GoIF
0 2
Sandsbro AIK
Grupp 1 Flickor 09
24 april
- 11 : 00
IFK Grimslöv
2 1
Växjö BK


#
Lag
S
V
O
F
+
-
+-
P
1
3
2
0
1
5
3
2
6
2
3
2
0
1
4
2
2
6
3
3
1
0
2
5
4
1
3
4
3
1
0
2
2
7
-5
3

Gruppettan och grupptvåan vidare till A-Finalgruppspel,  tillsammans med ettan och tvåan i GRUPP 2. Där spelar man ett gruppspel, alla möter alla.
Trean och fyran vidare till B-finalspel, tillsammans med trean och fyran i GRUPP 2. Där spelar man ett gruppspel, alla möter alla.
Om det skulle bli så att två lag hamnar på samma poäng, samma målskillnad, lika gjorda och insläppta mål, så blir avgörandet på straffar,
fem straffar per lag, lika då också, blir avgörandet på suddenstraffar.

GRUPP 2

Grupp 2 Flickor 09
24 april
- 9 : 30
Hillerstorp GoIF
0 2
Hovshaga AIF
Grupp 2 Flickor 09
24 april
- 9 : 30
Bor SK
4 1
Älmhults IF
Grupp 2 Flickor 09
24 april
- 10 : 30
Hovshaga AIF
1 0
Älmhults IF
Grupp 2 Flickor 09
24 april
- 10 : 30
Bor SK
5 0
Hillerstorp GoIF
Grupp 2 Flickor 09
24 april
- 11 : 30
Bor SK
0 0
Hovshaga AIF
Grupp 2 Flickor 09
24 april
- 11 : 30
Älmhults IF
2 1
Hillerstorp GoIF


#
Lag
S
V
O
F
+
-
+-
P
1
Bor SK
V
V
O
3
2
1
0
9
1
8
7
2
3
2
1
0
3
0
3
7
3
3
1
0
2
3
6
-3
3
4
3
0
0
3
1
9
-8
0

Gruppettan och grupptvåan vidare till A-Finalgruppspel,  tillsammans med ettan och tvåan i GRUPP 2. Där spelar man ett gruppspel, alla möter alla.
Trean och fyran vidare till B-finalspel, tillsammans med trean och fyran i GRUPP 2. Där spelar man ett gruppspel, alla möter alla.
Om det skulle bli så att två lag hamnar på samma poäng, samma målskillnad, lika gjorda och insläppta mål, så blir avgörandet på straffar,
fem straffar per lag, lika då också, blir avgörandet på suddenstraffar.